ANSATTE

    Oversikt over ansatte på Verdensarvsenter for bergkunst - Alta Museum







    Administrasjon:
     
     
     





     







     
    Hagan, Harriet
    Direktør
    +47 90 11 01 70
    harriet@altamuseum.no






     
     
     

    Harila, Kristin
    Kontormedarbeider
    +47 95 73 77 76
    kristinh@altamuseum.no



     
     

     
     
    Seksjon for Marked:

     











     
     
    Tapio, Anita
    Publikumsansvarlig/seksjonsleder
    +47 95 73 77 80
    anita.tapio@altamuseum.no
      

     
    Johansen, Linn
    Medarbeider café, butikk og resepsjon
    + 47 95 73 77 72
    linn.johansen@altamuseum.no
     
     
    Poulsen, Else
     Museumsvert
     + 47 95 73 77 72
    else.poulsen@altamuseum.no

    Seksjon for bergkunst og verdensarv:

     



     









     
    Hykkerud, Martin Kristoffer
    Seksjonsleder/Arkeolog
    +47 95 73 77 82
    mahy@altamuseum.no
      
     









     

    Tansem, Karin

    Konservator
    +47 95 73 77 75
    karin.tansem@altamuseum.no









     


     
    Johansen, Heidi
    Konservator
    +47 95 73 77 74 / +47 99 26 71 76
    heidi.johansen@altamuseum.no
     
     
    Arntzen, Mari Sofie Strifeldt
    Arkeolog
    +47 95 20 68 69 
    maar@altamuseum.no
     
     
     




      




     

     
    Julsrud, Lars Joar
    Arkeolog
    lars.julsrud@altamuseum.no
     





     




     
    Normann, Rune
    Arkeolog
    +47 95 73 77 84
    runo@altamuseum.no

     

    Seksjon for samtid og historisk tid:

     












     
    Johansen, Eva Dagn
    Museumslektor
    +47 95 73 77 73
    eva.johansen@altamuseum.no












     
    Søborg, Hans Christian
    Konservator
    +47 95 73 77 78
    haso@altamuseum.no












     
     

    Ødegaard, Merete
    Konservator
    +47 95 73 77 83 
    merete@altamuseum.no
     

     

    Valen, Gerd Johanne
    Konservator
    +47 97 49 95 76
    gerd.valen@altamuseum.no

     
      Anne Klippenvåg Pettersen
    Konservator
    +47 47 71 84 58
    anpe@altamuseum.no
     
      Kristin Nicolaisen
    Museumslektor
    +47 90 68 47 07
    krni@altamuseum.no
     

    Drift:

     
    Eriksen, Jan Roger
    Utstillingsteknikker/vaktmester
    +47 97 51 77 08
    jan.eriksen@altamuseum.no

     






     
     
     
    Pedersen, Sigbjørn
    Vaktmesterassistent
    sigbjorn.pedersen@altamuseum.no
     

     











     
    Klaybut, Meena
    Renholder











     
    Padthesang, Prathueang (Tick) 
    Renholder
     

    Helgevakter og tilkallingsvikarer
     
     

     
      Heitmann, Angelica
      Thomassen, Karin
      Valen, Yngvar
      Pedersen, Kirsti Leinan
      Butz, Christine
      Kristensen, Eirik
      Rist, Aurora